باشگاه مشتریان بیمه البرز

باشگاه مشتریان بیمه البرز

باشگاه مشتریان بیمه البرزباشگاه مشتریان بیمه البرز

باشگاه مشتریان بیمه البرز(نمایندگی شیرزاد)

بیمه البرز نمایندگی شیرزاد با توجه به گستره وسیع مشتریان فعلی و بهره مندی از روشهای متعدد بازاریابی، فروش و وفادارسازی مشتریان یکی دیگر از مجموعه های طرف قرارداد در حوزه بهره مندی از مزایای باشگاه مشتریان و کارتهای اعتباری می باشد.

نمابندگی بیمه بعنوان یکی از مجموعه فعال در حوزه بازاریابی می تواند بواسطه بهره مندی از مزایای باشگاه مشتریان بعنوان لیدر شبکه باشگاه مشتریان فعالیت نموده و از این ابزار در راستای اهداف فروش و وفادارسازی مشتریان خود به خوبی بهره ببرند، ابزارهای که در این نمایندگی بیمه جهت راه اندازی زیرساخت باشگاه مشتریان طراحی و پیاده سازی شده است، دستگاه CPOS، سامانه جامع باشگاه مشتریان و کارتهای الکترونیکی باشگاه مشتریان بیمه البرز نمایندگی شیرزاد می باشند.

چنانچه شما نیز بعنوان یک نماینده بیمه علاقمند به بهره مندی از مزایای باشگاه مشتریان و کارتهای اعتباری کانون آفتاب تابان می باشید، می توانید بواسطه تماس با شماره 01333310161 و حضور در جلسات مشاوره ایی کارشناسان ما باشگاه مشتریان خود را تاسیس و مشتریان خود را هر چه بیشتر از قبل توسعه و وفادار نمایید.

باشگاه مشتریان بیمه البرز بعنوان یکی از نمایندگیهای فعال بیمه در بندر انزلی می باشد که از طریق راه اندازی باشگاه مشتریان خدمات و مزایایی متعددی را به مشتریان خود ارائه می نماید.

صدور کارتهای باشگاه مشتریان نمایندگی بیمه البرز، تجهیز دفتر نمایندگی به CPOS، امکان تنظیم سناریوهای متفاوت و منطبق با نوع خدمات ارائه شده به بیمه گر، امکان اتصال پنل مدیریتی باشگاه به سایت نمایندگی، امکان تبدیل باشگاه به سرویس باشگاههای متعامل و بهره مندی ارائه خدمات رفاهی به مشتریان از دیگر کسب و کارهای متصل به باشگاه مشتریان این نمایندگی، بخشی از مزایای باشگاه مشتریان راه اندازی شده در این مرکز می باشد.

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات مشاوره ایی کانون با شماره های 01333310161 و 09303210161 تماس حاصل فرمایید.

کانون آفتاب تابان

مرجع تاسیس باشگاه مشتریان و

ارائه دهنده سیستمهای وفادارسازی مشتریان

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب زیر شاید مورد توجه شما قرار گیرد

باشگاه مشتریان راهکاری خلاقانه

باشگاه مشتریان راهکاری خلاقانه باشگاه مشتریان راهکاری خلاقانه