باشگاه مشتریان برج گلسار

باشگاه مشتریان برج گلسار

باشگاه مشتریان برج گلسارباشگاه مشتریان برج گلسار

باشگاه مشتریان برج گلسار

باشگاه مشتریان برج گلسار مبتنی بر زیرساختهای بانکی و بواسطه طراحی برنامه جامع وفاداری مشتریان در این مرکز راه اندازی شد، زیرساختهای بانکی باشگاه مشتریان، دستگاههای پوز بانکی می باشند که بواسطه نصب و راه اندازی توسط کانون آفتاب تابان، امکان عضوگیری از مشتریان و مراجعین مراکز را بدون نیاز به صدور کارتهای اختصاصی باشگاه مشتریان صرفاً از طریق فعالسازی کارتهای بانکی (از تمامی بانکها) را امکان پذیر می نماید.

مشتریان و مراجعین عضو در باشگاه مشتریان با زیرساختهای بانکی، در مراجعات بعدی خود می توانند از مزایای : تخفیف، تخفیف معکوس، اعتبار، امتیاز و … در کارتهای بانکی خود بهره مند گردند.

چنانچه کسب و کار شما نیز دارای تعداد مراجعات بالایی می باشد و تعداد بسیاری از مشتریان و مراجعین شما متغیر هستند، باشگاه مشتریان با زیرساختهای بانکی یک راهکار ایده آل و کم هزینه برای شماست.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با شمارههای : ۰۹۳۰۳۲۱۰۱۶۱ و ۰۱۳۳۳۳۱۰۱۶۱ تماس حاصل فرمایید، کارشناسان ما پس از دریافت اطلاعات از کسب و کار شما، بهترین پیشنهاد ممکن در راه اندازی زیرساختهای باشگاه مشتریان را در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب زیر شاید مورد توجه شما قرار گیرد

باشگاه مشتریان راهکاری خلاقانه

باشگاه مشتریان راهکاری خلاقانه باشگاه مشتریان راهکاری خلاقانه