تفاوت seo و sem

تفاوت seo و sem

تفاوت seo و sem

تفاوت seo و sem در چیست ؟ اگر روش های سئو را دنبال کرده باشید حتما به واژه SEM برخورد کرده اید.sem مخفف Search Engine Marketing (بازاریابی موتور جستجور گر) میباشد و با سئو ( Seo ) تفاوت زیادی دارد.در sem فعالیت هایی ک باعث میشود تا سریعتر با افزایش ورودی از سمت موتور جستجوگر روبرو شویم وجود دارد.بعضی از این فعالیت ها پرداخت هزینه برای تبلیغات کلیکی یا هزینه ای که برای ثبت در دایرکتوری ها میپردازیم خواهد بود که در نهایت منجر به افزایش ورودی میشود.

نکته ای که ما باید در اینجا دقت کنیم آن است که آیا ما برای مدتی محدود ورودی میخواهیم یا خیر؟آیا با افزایش رقابت در حوزه کاریمان تنها اینگونه روش میتواند پاسخگوی نیاز ما باشد یا خیر.قطعا نمیتواند چون ما به یک روش دراز مدت نیاز داریم و آن متد های سئو(seo) میباشد که میتواند این مشکل را حل کند.در واقع sem زیر مجموعه seo میباشد.

امروزه کسب و کاری در فضای مجازی موفق خواهد بود که بتواند وبسایت خود را به بهترین شکل بهینه سازی (seo) کند تا بتواند از رقیبان خود جلو بزند و به درآمد بالا و مستمر برسد.

درآمدی که از ورودی بالا گوگل از سایتمان میتوانیم جذب کنیم میلیون ها تومان است پس ارزش آن را دارد که وبسایت خود را به بهترین شکل سئو نماییم تا به این هدف برسیم.

تفاوت seo و sem

تیم سئو آفتاب تابان این افتخار را دارد که با بیش از چندین سال فعالیت در این زمینه نیاز مشتریان خود را برآورده بسازد.

موفیت شما,موفیت ماست!

برای مشاوره میتوانید به آیدی تلگرام  https://t.me/Seo_100 و یا با شماره های درج شده تماس حاصل کنید.

“حسین آقاجانی”

1 Comment

  1. بسیار علی

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب زیر شاید مورد توجه شما قرار گیرد

باشگاه مشتریان راهکاری خلاقانه

باشگاه مشتریان راهکاری خلاقانه باشگاه مشتریان راهکاری خلاقانه